12 BRAID

Güçlü, Kompakt, Pürüzsüz..

%120 Daha Sağlam

Daiwa tarafından geliştirilen 12 katlı sarım, 8 katlı sarımlara göre %120 daha fazla dayanıklılık göstermektedir. Sıradan PE 4 ipler ile karşılaştırıldığında minimize edilmiş sürtünme oranı ve optimize edilmiş oval tasarım ile en uzun atışlarda bile sorunsuz performans sergilemektedir, aynı zamanda sıradan iplere göre çok daha sağlam düğüm ömrü sağlamaktadır.

%130 Daha Hassas

12 katlı sarımdaki gerginlik 8 katlı sarımlara göre daha azaltılmıştır. Sağlanan bu düşük orandaki esneme ile örgünün yüzeyi çok daha düzgün hale gelmiş ve çok daha hassas bir yapı edlde edilmiştir. Benzerlerine göre çok daha pürüzsüz olan bu yüzey sayesinde ip sarım ve atıp sırasında kılavuzdan çok rahat bir şekilde kaymaktadır.

%172 Daha Uzun Ömür

8 kat sarımlı iplere göre %172 daha fazla aşınma direncine sahip olan 12 kat sarımlı yapı, sahip olduğu UVF ve Evo Silikon özellikleri ile çok daha uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Bu özellikler ürünün aşınma direncini önemli ölçüde azaltmaktadır.

%118 Daha Uzun Atış Mesafesi

8 katlı sarımlı iplere göre % 118 oranında arttırılan dinamik sürtünde katsayısı ile çok daha uzun bir atış mesafesi sunan 12 Braid teknolojisi UVF ve Evo Silikon özellikleri ile rüzgara karşı yapılan atışlarda bile kusursuz bir kullanım sunmaktadır.