Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Daiwa Saltiga 23 6000 H Jig Olta Makinesi

Ürün Kodu : SG23G6000H
30.740,00 TL
Havale Fiyatı : 29.203,00 TL %5  İndirim
Daha Fazla Daiwa
Daha Fazla Jig Olta Makineleri
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Ürün Açıklaması:

Daiwa Saltiga 23 6000 H Jig Olta Makinesi

Ürün Özellikleri:

Daiwa Saltiga 23 Spin makarasının inanılmaz derecede beklenen sürümü üzerimizde. Daiwa Saltiga Döndürme Makaraları, son birkaç yıl boyunca Yeni Zelanda pazarında üst düzey makara satışlarına hakim olmuştur. 2023 Saltiga, hem yüksek hem de ekstra yüksek dişli oranlarında mevcut olan, şimdiye kadar beklenen 4000, 5000 ve 6000 boyutlarına gerçek eğirme teknolojisindeki en son noktayı getiriyor. Land & Sea, ülkenin önde gelen spin makaralarına sahip olmanızı sağlamak için TAM Daiwa Saltiga makaralarını sergilemekten gurur duyar!

AIRDRIVE DESIGN, herkesin takip edeceği doruk olmak için yaratıldı. DAIWA, olta balıkçılarının tam kontrole sahip olmasını sağlayan yenilikçi bir şaheser geliştirdi. Azaltılmış ağırlık, yumuşak dönüş ve yüksek tepki, makaranın serbestçe dönmesini sağlar. Tüm bu birleştirilmiş öğeler, AIRDRIVE DESIGN'ı oluşturmak için bir araya gelir. SW balıkçılık sahnesinde yeni bir çağın öncülüğünü yapmak için “TOUGH & TECHNICAL”. Tam kontrol ile eşsiz güç ve sağlamlık. Yeni bir çağa öncülük edecek yüksek özellikli makara. Baskı altında tam güç sergileyecek ve okyanuslardaki en büyük balıkları kolaylıkla yakalayacak şekilde tasarlanmıştır.

DAIWA'nın orijinal MONOCOQUE (MQ) gövde konseptine sahip tam metal (AL) gövde yapısı, tahrik dişlisine benzersiz krank gücü ve ekstra güç sağlamak için G1 Duralumin'den yapılmış makine kesimli TOUGH DIGIGEAR'ı destekler. Olta balıkçılarının karşılaşabileceği herhangi bir büyük yırtıcıya karşı fazladan bir rüzgar elde etmek için yeterli güçle, her koşulda balıkları kontrol etmelerine izin vermek için tasarlanmıştır. Düşük atalet ve ekstra güçle dönüş sağlamak için yeni bir alüminyum AIRDRIVE ROTOR ile donatılmış olan makara, en son ileri teknoloji ve özelliklerle donatılmıştır.

SERT TEK PARÇA GÖVDE

Full metal MONOCOQUE (MQ) gövde konseptinin desteğiyle 23 SALTIGA 4000/5000/6000, benzer boyutlardaki diğer modellere kıyasla ekstra güç ve geri çekme gücü kazanmıştır. MONOCOQUE (MQ) yapı tanıtılarak, daha büyük tahrik dişlisinin takılmasına izin vermek için iç gövde alanı artırıldı. MQ konstrüksiyonu ayrıca motor plakasının, tahrik dişlisini stabilize etmek için vida ihtiyacını değiştirmesine olanak tanır. MQ konsepti, iç parçaların desteğini geliştirir ve dayanıklılık ve izinsiz girişlere karşı direnç ekler.

TORK & GÜÇ

G1 Duralumin malzemesiyle birleştirilen yeni dişli tasarımı, dişli gücü ve hassasiyetinin zirvesini oluşturur. Makarayı en zorlu koşullarda desteklemek için %130'a varan artırılmış güç. Bu dişli tasarımı, hem tahrik hem de pinyon dişlilerinde bükülme ve deformasyon dahil olmak üzere aşınma miktarını azaltır. MQ gövdesi ile birleştirilen bu dişli tasarımı, tuzlu su eğirme makaralarının zirvesini oluşturur.

PERFORMANS KORUMALI

MAGSEALED, orijinal olarak MAGOIL adı verilen havacılık ve uzay mühendisliği için geliştirilmiş özel bir sıvı malzemeyi uygulayan bir teknolojidir. MAGOIL, geleneksel kauçuk contalar yerine suya ve toza dayanıklı bir bariyer oluşturmak için kullanılır. Bu, dönüş performansını koruyan yenilikçi bir su geçirmezlik yöntemidir. MAGSEAL'in nihai odak noktası, makara gövdesi içindeki dişlileri ve yatakları korumaktı. Genel performans korunacaksa, korunması gereken temel bileşenlerden ikisi.

SÜRTÜNMEZ DÖNÜŞ

MAGSEALED rulmanlar, geleneksel olarak sızdırmaz bilyeli rulmanlardan daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Toplar tamamen su geçirmez bir mahfaza içinde kapsüllenmiştir. İç ve dış halkalar mıknatıslanır ve su geçirmez ve stabil MAGSEALED yağı ile birleştirilir. Bu, makaranın ilk performansının süresiz olarak korunacağı anlamına gelir. Uzun ömür, su geçirmez bir endüstriyel yatakla kıyaslanamaz. 23 SALTIGA 4000/5000/6000, tahrik dişlisinin her iki tarafında MAGSEALED yataklarla donatılmıştır.

ZAHMETSİZ DÖNÜŞ

AIRDRIVE ROTOR, kontrolü olta balıkçısına geri vererek, sarma dönüşünü hem başlatmak hem de durdurmak için gereken ataleti düşürerek makaranın tam olarak amaçlanan şekilde çalışmasını sağlar. AIRDRIVE ROTOR, kolay bir sarma hissi sergileyerek, olta balıkçısının, özellikle gevşek oltalarda olmak üzere, ısırıklara hızlı ve anında tepki vermesini sağlar. Rotorun ağırlığı azaltılarak ve tasarım yeniden şekillendirilerek makaranın dönüşü iyileştirildi. Daha düşük atalet, balıkçının ihtiyaç duyduğu azaltılmış eforla daha iyi kontrol sağlar.

HASSAS HAT AKIŞI

6000 boy Saltiga, güç ve sağlamlık konumunu geliştirmek için Φ3.0mm boru şekilli AIRDRIVE BAIL ile donatılmıştır. Rotorun azaltılmış ağırlığını desteklemek ve hassasiyeti korumak için 4000 & 5000 Saltiga Φ2,4 mm kefaletle donatılmıştır. Her boyut için özenle hazırlanmış, azaltılmış bir tel çapı elde edilirken, DAIWA'nın AIR BAIL ile balıkçıların alışık olduğu güç korunur. DAIWA ayrıca, kullanım sırasında olta balıkçısına daha iyi bir his vermek için hassas bir açma ve kapama hareketi sağlama amacı ile yeniden tasarlanmış kefalet açma mekanizmasına sahiptir.

DÜŞÜK SÜRTÜNME SALINIMI

HAVA TAHRİK MİLİ ana mil ile pinyon dişli arasında temassız bir yapıya sahiptir. Buna ek olarak, pinyon dişlisinin her iki ucu artık krank gücünü koldan rotora bir h ile iletmek için yataklarla desteklenmektedir.

Teknik Özellikleri:

Üretici Kodu

SG23G6000H

Ebat

6000

Devir Sayısı

5.7 :1

Rulman Sayısı

12+1

Sarım cm

101cm

Kapasite Mono (m/mm)

0.30mm/300m

Kapasite İp (m/mm)

-

Ağırlık gr

400gr

Drag kg

15kg

Kalama

Önden

Boyutlar (cm)
1 x 0 x 0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.