Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Shimano Alivio Boat 150 cm Max 200 gr Bot Kamışı

Ürün Kodu : ALVBT150200
1.060,00 TL
Havale Fiyatı : 1.007,00 TL %5  İndirim
Daha Fazla Shimano
Daha Fazla Bot Kamışları
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Ürün Açıklaması:

Shimano Alivio Boat 150 cm Max 200 gr Bot Kamışı

Ürün Özellikleri:

Alivio Boat, ara sıra olta balıkçılığı yapanlar veya spora yeni başlayanlar için fantastik değerde bir ilk tekne kamışıdır. Her iki modelin de uzunlukları kısa olduğundan kullanımları kolaydır, ancak daha pahalı kamışlarla ilişkili güç ve hareketi korurlar ve ayrıca kısa taşıma uzunluğuna sahip olma avantajına da sahiptirler.
Bir Alivio Boat kamışıyla gerçekten yanlış gidemezsiniz. Bu kadar uygun bir fiyata, tekne balıkçılığı dünyasını keşfetmek istiyorsanız mükemmel bir kamıştırlar. Geleneksel kamışın normal 2+ metre uzunluğundan biraz daha kısa olan bu harika kamışların kullanımı çok kolaydır ve balıkları gerçekten iyi bir şekilde avlar. Ayrıca, 1 metreden daha kısa bir taşıma uzunluğuna da sahiptirler. onları tatile çıkmak veya toplu taşıma araçlarına binmek için ideal hale getiriyor.


Alivio Teknenin kompozit yapısı neredeyse yok edilemez, bu da onu gençler veya deneyimsiz balıkçılar için ideal bir ilk olta haline getiriyor. Süper kısa 1,35m (150g) uzunlukta veya biraz daha uzun ve daha güçlü 1,50m (200g) uzunlukta mevcut olan bu balıkların kullanımı kolaydır ve kesinlikle büyük balıklarla savaşacak güce ve torka sahiptirler ve aynı zamanda taşınması son derece uygundur. Mono ve örgü ipe uygun Shimano Hardlite kılavuzları, EVA sapı ve çok yönlü DPS makine yuvası ile donatılmış Alivio Boat, Shimano değerinin çarpıcı bir örneğidir.

Teknik Özellikleri:

Üretici Kodu

ALVBT150200

Kamış Uzunluğu

150cm

Parça Sayısı

2

Kapalı Uzunluk

99cm

Ağırlık gr

185gr

Halka Sayısı

-

Aksiyon

Max 200gr

Boyutlar (cm)
1 x 0 x 0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.